LUXFER wykończenia wnętrz sufity napinane

Firma LUXFER, działa na rynku od 2003 roku, będąc specjalistą w dziedzinie profesjonalnego wykańczania wnętrz, z naciskiem na sufity napinane i oświetlenie. Swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie, wykorzystując wieloletnie doświadczenie, które pozwala na realizację nawet najbardziej unikalnych i skomplikowanych projektów.

LUXFER współpracuje nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również z profesjonalnymi architektami wnętrz i scenografami, oferując im kompleksowe doradztwo. Firma korzysta z najnowszych technik oraz najwyższej jakości materiałów, dostarczanych przez renomowanych producentów. Dzięki temu każde zlecone zadanie wykonuje z największą dbałością o detale.

Głównym obszarem działania firmy LUXFER jest województwo łódzkie. Do dyspozycji klientów są ekspozytory z naniesionymi próbkami tynków strukturalnych, które pozwalają na dokonanie świadomego wyboru. Dodatkowo, firma umożliwia klientom obejrzenie swoich poprzednich realizacji w miejscach, w których aktualny właściciel wyraził na to zgodę.

LUXFER to firma, która stale stawia na rozwój i innowacje, a jej głównym celem jest zadowolenie klientów, którzy powierzają jej swoje wnętrza.

Dane firmy:

LUXFER Firma Remontowo – Budowlana Mariusz Rutowicz

26-333 Paradyż, Wójcin A 35

tel.: (+48) 501 338 623
e-mail: luxfer@luxfer.net.pl 
www: luxfer.net.pl

Wybrane realizacje:

Oferta:

LUXFER specjalizuje się w realizacji najbardziej wymagających projektów wnętrz, które doskonale odpowiadają na aktualne potrzeby rynku nieruchomości i oczekiwania prywatnych inwestorów. Usługi są świadczone we współpracy z doświadczonymi architektami i projektantami wnętrz.

Unikatowy charakter mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych jest oddawany przez wykorzystanie światła, które jest zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Wykorzystywane przez firmę folie zdobią nie tylko sufity, ale także ściany, nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego wyglądu.

Systemy sufitów i ścian napinanych są wykonane ze specjalnej, wytrzymałej folii, która może być podświetlana i formowana w różne kształty, tworząc unikatowy design pomieszczenia. Dostępne są różne rodzaje folii, w tym matowa, z wysokim połyskiem, transparentna - oświetleniowa, satynowa oraz teksturowana. Te innowacyjne rozwiązania sprawdzają się w różnych typach przestrzeni - od dużych i nowoczesnych nieruchomości, przez sale weselne, kluby, przestrzenie biurowe, aż po domowe pomieszczenia. LUXFER dysponuje szerokim zakresem kolorystycznym folii i oferuje możliwość zadruku na niej wybranych wzorów, grafik czy zdjęć.

LUXFER realizuje również zamówienia z zakresu iluminacji i elektryki. Właściwie wykonana iluminacja, dostosowana do specyfiki projektu, nadaje wnętrzom charakteru, klimatu, ciepła, lub pomaga w unowocześnieniu przestrzeni. Firma zajmuje się realizacją zamówień zarówno dla przestrzeni mieszkalnych, jak i dla instalacji eventowych i reklamowych, na potrzeby scenografii reklamowej, koncertowej czy projektów stoisk wystawienniczych.

Zakres usług:

  • sufity napinane
  • ściany napinane
  • instalacja oświetlenia
  • projektowanie wnętrz
  • prace budowlane - wykończeniowe

Preferowany obszar działalności:

  • województwo łódzkie
  • województwo mazowieckie