TILLE - sufity napinane, panele lustrzane i oświetlenie

TILLE jest producentem innowacyjnych systemów sufitowych oraz dystrybutorem oświetlenia renomowanych producentów na świecie. Rozwija m.in. system AbsorbAir poprawiający akustykę pomieszczenia przez redukcję pogłosu dzięki zastosowaniu folii z mikroperforacją oraz LIGHTMIRROR, który łączy właściwości charakterystyczne dla szkła – wysoką jasność i współczynnik odbicia z lekkością i odpornością na wstrząsy elastycznej folii. TILLE jest dostawcą tkanin wykorzystywanych w sufitach napinanych i ścian napinanych.

TILLE jest również firmą instalacyjną, współpracującą z największymi firmami budowlanymi na świecie. Ma na koncie niezliczoną ilość prestiżowych realizacji. Firma współpracuje ściśle z renomowanymi architektami i biurami projektowymi. Firma specjalizuje się także w projektowaniu i dostarczaniu zaawansowanych systemów oświetleniowych. 

Dane firmy:

WAM-ART Sp. z o.o.

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Łąkowa 30

tel.: (+48) 602 659 893
e-mail: biuro@tille.pl 
www: tille.pl

Wybrane produkty w ofercie:

Oferta:

TILLE jest twórcą, dostawcą i wykonawcą innowacyjnych systemów sufitowych i ściennych: AbsorbAir i LIGHTMIRROR.

 • AbsorbAir - innowacyjny produkt poprawiający akustykę pomieszczenia przez redukcję pogłosu dzięki zastosowaniu folii z mikroperforacją. Jest doskonałym rozwiązaniem do wnętrz z dużą ilością betonowych i szklanych powierzchni. System znacznie poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach, w których został zastosowany przez skrócenie długości pogłosu i zmniejszenie odczuwalnego hałasu. Znaczna redukcja czasu pogłosu przy wykorzystaniu AbsorbAir poprawia zrozumiałość mowy oraz podnosi komfort użytkowania naszych wnętrz.
 • LIGHTMIRROR - polega na zamontowaniu na specjalnych profilach wysokiej jakości metalizowanej folii. Panele lustrzane są doskonałą alternatywą dla szklanych zwierciadeł wszędzie tam gdzie potrzebne jest idealne odbicie a zastosowanie szkła może być niebezpieczne lub niepraktyczne. Oferuje doskonałą funkcję akustyczną opakowaną w designerską formę z ogromnym wachlarzem zastosowań architektonicznych, dekoracyjnych, scenograficznych i technologicznych. System LIGHTMIRROR odbija obraz w optycznej jakości, który jest jasny, czysty i wolny od zniekształceń. A ponieważ nie jest wykonany ze szkła, pod wieloma względami góruje nad tradycyjnymi lustrami: jest średnio 85% lżejszy niż lustra szklane tego samego rozmiaru, nie tłucze się i jest odporny na wstrząsy; doskonały absorber dźwięku.

Zakres oferty:

 • bezszklane lustra sufitowe
 • panele i sufity akustyczne
 • tkaniny sufitowe i ścienne
 • sprzedaż materiałów i akcesoriów do montażu sufitów napinanych
 • sprzedaż oświetlenia i akcesoriów oświetleniowych
 • projektowanie wnętrz
 • szkolenia

Preferowany obszar działalności:

 • województwo mazowieckie
 • cała Polska