Gdzie kupić sufit napinany?

Sufity napinane z folii PVC

COLORISED zajmuje się szeroko rozumianym wykończeniem wnętrz, skupiając się równocześnie na marketingu i szkoleniach z montażu sufitów napinanych, ścian oraz oświetlenia LED. W pierwszym wypadku skupiamy się na poleceniu odpowiednich architektów i projektantów oraz pomoc w znalezieniu kontaktu do wykonawców z danej okolicy, specjalizujących się w montażu sufitów napinanych z folii lub tkanin.

Na rynku europejskim istnieje wielu producentów i kilka rodzajów powłok tworzących sufit napinany. Naszą filozofią jest dostarczanie najlepszych jakościowo produktów, które niekonieczne są najtańsze. Dlatego nie oferujemy popularnych na rynku folii MSD, które są produktem chińskim i nie spełniają wszystkich europejskich norm bezpieczeństwa (w tym dotyczących niepalności).

Teqtum GmbH to niemiecki producent, do którego poziomu produktów nie mamy zastrzeżeń. Folia posiada odpowiednie certyfikaty niepalności i jest przeznaczona do montowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Teqtum oferuje innowacyjny materiał do sufitów napinanych nowej generacji TEQTUM EURO. Materiał powstał przede wszystkim na potrzeby Unii Europejskiej. Z tego powodu wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości stawiane przez normy europejskie były obowiązkowe już od pierwszych etapów rozwoju – od składu chemicznego po technologię produkcji.

Firma przyjęła słynne motto inżynierów Volvo, którzy twierdzą, że każdy użytkownik - niezależnie od możliwości portfela, ma prawo liczyć na najwyższe bezpieczeństwo. Zespół naukowców i technologów Teqtum zachował i udoskonalił najlepsze walory folii, ale jednocześnie zmieścił je w cenie akceptowalnej dla konsumenta. Nowa folia TEQTUM EURO spełnia wszystkie wymogi UE w zakresie przyjazności dla środowiska, bezpieczeństwa, wytrzymałości mechanicznej i odporności termicznej, a także nie wydziela w trakcie użytkowania żadnych szkodliwych substancji ani nieprzyjemnego zapachu.

TEQTUM EURO przeszło następujące testy jakości i bezpieczeństwa:

ce
Voc
reach
rohs
en

Sufity napinane z folii PVC:

Sufit napinany

TEQTUM Folia niezapalna

mat / satyna, biała; szerokość: 360 cm
cena: 52,02 PLN netto / m.kw

połysk, biała; szerokość: 360 cm
cena: 59,02 PLN netto / m.kw

mat / satyna, biała; szerokość: 450 cm
cena: 62,03 PLN netto / m.kw

połysk, biała; szerokość: 450 cm
cena: 64,03 PLN netto / m.kw

mat / satyna, kolor; szerokość: 450 cm
cena: 73,04 PLN netto / m.kw

połysk / mat / satyna, kolor; szerokość: 450 cm
cena: 73,04 PLN netto / m.kw

Koszty dodatkowe:
  • wysyłka od 1 do 3 sufitów: 70,00 PLN netto
  • łuki i wycięcia: 29,00 PLN netto / m.kw