Ręcznie produkowane luksusowe meble

Kolekcja mebli łącząca w sobie rzemiosło najwyższej klasy z klasycznym designem. Każda komoda, stół, zestaw stołów i krzeseł, foteli ze stolikiem, puf czy siedzisk jest ręcznie wykonywana, co gwarantuje ich unikalność i wyjątkową jakość.

Meble posiadają wyrafinowane kolory - od eleganckiej bieli i głębokiej czerni, po kolory specjalne. Dodatkowo praktycznie każdy z nich jest akcentowany złotymi wykończeniami. Te barwy nadają meblom specjalnego i ekskluzywnego charakteru oraz wyróżniają je na tle innych. Prezentowana kolekcja mebli to synonim luksusu. Zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy szukają wyjątkowości i elegancji. Są nie tylko piękne, ale także wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są trwałe i odporne na upływ czasu.

Idealne dla domu, apartamentu i nie tylko! Meble będą doskonałym wyborem nie tylko do domu czy apartamentu, ale także do salonu piękności, gabinetu czy sali konferencyjnej. Ich uniwersalny, ale zarazem ekskluzywny charakter sprawia, że doskonale wkomponują się w każdą przestrzeń. Zakup prezentowanych mebli to inwestycja nie tylko w wyjątkowy design, ale także w komfort i funkcjonalność. Zapewniają one nie tylko estetyczną przyjemność, ale także praktyczność na co dzień.

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty - wymiarowanie, dostosowanie do danej przestrzeni, sposób dostawy etc. Dowiedz się również gdzie i jak można obejrzeć wybrane meble na żywo, aby podjąć właściwą decyzję przed zakupem.

Kolekcja ręcznie produkowanych mebli

KOMODA ALCAZABA BLANKA

Alcazaba Blanka to piękna, drewniana, ręcznie wykonana komoda ze złotymi ornamentami. Będzie wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia. Idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni, ale również w gabinecie czy biurze. Wykonana z drewna o najwyższej jakości i wykończona w bardzo wysokim standardzie.

CENA: 9000,00 PLN (brutto)

KOMODA ALCAZABA NERO

Alcazaba Nero to piękna, drewniana, ręcznie wykonana komoda ze złotymi ornamentami. Będzie wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia. Idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni, ale również w gabinecie czy biurze. Wykonana z drewna o najwyższej jakości i wykończona w bardzo wysokim standardzie.

CENA: 9000,00 PLN (brutto)

PUFA ORA BLANKA

Ora Blanka to piękna, drewniana, ręcznie wykonana pufa osadzona na drewnianej i malowanej na złoto konstrukcji. Będzie wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia. Idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni, ale również w gabinecie czy biurze. Wykonana z drewna o najwyższej jakości i wykończona w bardzo wysokim standardzie.

CENA: 2500,00 PLN (brutto)

BARONESSA

Baronessa to zestaw składający się z dużej, białej sofy i zjawiskowego, długiego lecz wąskiego lustra zawieszonego powyżej. Wykonana z drewna o najwyższej jakości i wykończona w bardzo wysokim standardzie.

CENA: 12 000,00 PLN (brutto)

DUTCHESS

Dutchess to zestaw składający się z czarno złotego stolika stojącego na jednej nodze i zawieszonego powyżej lustra ściennego wykonanego z malowanego na złoto drewna.  Najwyższa jakość i wykończona w bardzo wysokim standardzie.

CENA: 7000,00 PLN (brutto)

COUNTESS

Countess to zestaw składający się z czarno złotego stolika stojącego na czterech nogach i zawieszonego powyżej lustra ściennego wykonanego z malowanego na złoto drewna. Blat stolika jest pokryty marmurem. Najwyższa jakość i wykończona w bardzo wysokim standardzie.

CENA: 9000,00 PLN (brutto)

SPLENDOR BLU

Splendor Blu to zestaw dwóch foteli drewnianych tapicerowanych welurem oraz drewnianego stolika z marmurowym blatem. Całość wykonana ręcznie z najwyższą starannością. Komplet ten ożywi każde wnętrze. Świetnie sprawdzi się w salonie lub gabinecie jako stolik kawowy. Występuje w kolorze błękitnym lub różowym, jednak na zamówienie może być wykonany również w innych barwach.

CENA: 6000,00 PLN (brutto)

SPLENDOR ROZO

Splendor Rozo to zestaw dwóch foteli drewnianych tapicerowanych welurem oraz drewnianego stolika z marmurowym blatem. Całość wykonana ręcznie z najwyższą starannością. Komplet ten ożywi każde wnętrze. Świetnie sprawdzi się w salonie lub gabinecie jako stolik kawowy. Występuje w kolorze błękitnym lub różowym, jednak na zamówienie może być wykonany również w innych barwach.

CENA: 6000,00 PLN (brutto)

INSIGNIA

Insignia to wyjątkowy zestaw, na który składa się duży, masywny stół i sześć krzeseł w stylu Art déco. Cały zestaw wykonano ręcznie z drewna a nietuzinkowy styl i charakter odmieni każde wnętrze. Zestaw idealnie sprawdzi się zarówno w salonie jak i jadalni, gdzie wzbudzi zachwyt domowników i gości.

CENA: 17 000,00 PLN (brutto)

ADMINISTRADO

Administrado to wyjątkowy zestaw, na który składa się duży, masywny stół i sześć krzeseł w stylu klasycznym. Cały zestaw wykonano ręcznie z drewna a nietuzinkowy styl i charakter odmieni każde wnętrze. Zestaw idealnie sprawdzi się zarówno w salonie jak i jadalni, gdzie wzbudzi zachwyt domowników i gości.

CENA: 19 000,00 PLN (brutto)