Ekskluzywne lustra

COLORISED oferuje ręcznie rzeźbione lustra, wykonane ze szlachetnego drewna dębowego. Każde z nich jest unikatowym świadectwem mistrzostwa i pasji wykonujących ich rzemieślników.

Wzornictwo luster nawiązuje do klasycznych epok - precyzyjne rzeźbienia i wyrafinowane detale każdego lustra nawiązują do złotych epok sztuki. Aby dopasować się do różnorodnych gustów i wnętrz, nasze lustra są dostępne w trzech wykończeniach: eleganckim srebrze, szlachetnym złocie oraz klasycznej bieli. Każdy kolor dodaje dodatkowego wymiaru i blasku.

Drewno dębowe, z którego wykonane są lustra, nie tylko zapewnia im trwałość i wytrzymałość, ale także dodaje naturalnego uroku i ciepła. Lustra doskonale komponują się z różnymi stylami wnętrz, od klasycznych po nowoczesne, dodając im niepowtarzalnego charakteru i luksusowego wyglądu.

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty - wymiarowanie, dostosowanie do danej przestrzeni, sposób dostawy etc. Dowiedz się również gdzie i jak można obejrzeć lustra na żywo, aby podjąć właściwą decyzję przed zakupem.

Kolekcja ręcznie produkowanych luster

GOLDEN EARL

Golden Earl to owalne lustro ścienne, wykonane ręcznie z drewna i malowane na złoto. Lustra są istotnym i szczególnym elementem wystroju, które dodaje pomieszczeniom witalności i światła. Lustro Golden Earl idealnie nadaje się do dekoracji nie tylko przedpokojów, salonów czy sypialni, ale również jako element wystroju salonu piękności, gabinetu czy biura.

Materiał: drewno dębowe
Wymiary: 70 x 50 cm

CENA: 2500,00 PLN (brutto)

SILVER EARL

Silver Earl to owalne lustro ścienne, wykonane ręcznie z drewna i malowane na srebrno. Lustra są istotnym i szczególnym elementem wystroju, które dodaje pomieszczeniom witalności i światła. Lustro Silver Earl idealnie nadaje się do dekoracji nie tylko przedpokojów, salonów czy sypialni, ale również jako element wystroju salonu piękności, gabinetu czy biura.

Materiał: drewno dębowe
Wymiary: 70 x 50 cm

CENA: 2500,00 PLN (brutto)

ELEGANTA

Eleganta to prostokątne lustro ścienne, wykonane ręcznie z drewna i malowane na złoto. Lustra są istotnym i szczególnym elementem wystroju, które dodaje pomieszczeniom witalności i światła. Lustro Eleganta idealnie nadaje się do dekoracji nie tylko przedpokojów, salonów czy sypialni, ale również jako element wystroju salonu piękności, gabinetu czy biura.

Materiał: drewno dębowe
Wymiary: 120 x 60 cm

CENA: 3500,00 PLN (brutto)

MUSKETEER

Musketeer to duże, prostokątne lustro ścienne, wykonane ręcznie z drewna i malowane na srebrno. Lustra są istotnym i szczególnym elementem wystroju, które dodaje pomieszczeniom witalności i światła. Lustro Musketeer idealnie nadaje się do dekoracji nie tylko przedpokojów, salonów czy sypialni, ale również jako element wystroju salonu piękności, gabinetu czy biura.

Materiał: drewno dębowe
Wymiary: 180 x 80 cm

CENA: 6500,00 PLN (brutto)

GOLDEN KNIGHT

Golden Knight to duże, prostokątne lustro ścienne, wykonane ręcznie z drewna i malowane na złoto. Lustra są istotnym i szczególnym elementem wystroju, które dodaje pomieszczeniom witalności i światła. Lustro Golden Knight idealnie nadaje się do dekoracji nie tylko przedpokojów, salonów czy sypialni, ale również jako element wystroju salonu piękności, gabinetu czy biura.

Materiał: drewno dębowe
Wymiary: 180 x 80 cm

CENA: 7500,00 PLN (brutto)

WHITE KNIGHT

White Knight to duże, prostokątne lustro ścienne, wykonane ręcznie z drewna i malowane na biało. Lustra są istotnym i szczególnym elementem wystroju, które dodaje pomieszczeniom witalności i światła. Lustro White Knight idealnie nadaje się do dekoracji nie tylko przedpokojów, salonów czy sypialni, ale również jako element wystroju salonu piękności, gabinetu czy biura.

Materiał: drewno dębowe
Wymiary: 180 x 80 cm

CENA: 7500,00 PLN (brutto)