Portal Branży Wykończenia Wnętrz

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Oferujemy bogaty wybór poradników dotyczących wykończenia wnętrz - sufitów, ścian, podłóg, systemów ogrzewania, oświetlenia i wielu innych.

Na COLORISED można zgłębić wiedzę na temat różnorodnych technik wykończenia, materiałów i trendów w aranżacji wnętrz. Dzięki praktycznym wskazówkom, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od gustu, budżetu czy poziomu doświadczenia.

Jednym z kluczowych atutów COLORISED jest BizVault - Baza Firm wykończeniowych i instalacyjnych. Użytkownicy portalu mają możliwość łatwego znalezienia profesjonalistów z różnych dziedzin, którzy pomogą im w realizacji ich projektów. Na BizVault znajdują się sprawdzone firmy oferujące usługi na najwyższym poziomie, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku przy poszukiwaniu odpowiedniego partnera do współpracy.

Specjaliści, edukatorzy i innowatorzy

Portal COLORISED jest tworzony przez wysokiej klasy specjalistów z dziedziny nowych technologii i szeroko pojętego wykończenia wnętrz. Od 20 lat zajmujemy się edukacją biznesową i techniczną, a od ponad 10 lat szerzeniem wiedzy i informacji przy pomocy nowoczesnych rozwiązań informatycznych. 

COLORISED (dawniej CD3D) to jedna z najbardziej znanych firm działających na rynku druku 3D w Polsce. Na przestrzeni lat umożliwiliśmy zaistnienie na rynku znakomitej większości firm działających w tej branży, jak również pomogliśmy zaimplementować nowe technologie niezliczonym firmom produkcyjnym i usługowym. Mieliśmy kluczowy wpływ na rozwój rynku druku 3D w Polsce i popularyzację technologii przyrostowych wśród użytkowników instytucjonalnych jak i indywidualnych.

Od 2023 r. robimy to samo dla branży wykończenia wnętrz. 

To co potrafimy najlepiej, to umiejętność łatwego i skutecznego przekazywania wiedzy. Na przestrzeni lat przeszkoliliśmy tysiące osób z wielu różnych obszarów technologii wytwórczych i instalacyjnych. To co wyróżnia nas spośród innych, to naturalna zdolność łączenia kwestii technicznych z niuansami biznesowymi - handlowymi i marketingowymi. Nie tylko uczymy jak stworzyć lub zainstalować daną rzecz, lecz przy okazji pomagamy tą umiejętność sprzedawać i promować przy użyciu nowoczesnych kanałów marketingowych. Oferujemy kompleksową wiedzę na dany temat - nie tylko jak to zrobić, lecz również jak zarabiać na tym pieniądze.

Nasza historia:

 • Styczeń 2013: powstanie Centrum Druku 3D - pierwszego portalu polskiej branży technologii przyrostowych
 • Marzec 2014: stworzenie pierwszej polskiej BAZY FIRM dla branży druku 3D
 • Lipiec 2014: rozpoczęcie działalności szkoleniowej i doradczej
 • Listopad 2014: współorganizacja targów 3D Show na Politechnice Warszawskiej
 • Grudzień 2014: organizacja pierwszego na świecie plebiscytu dla najlepszych firm i produktów światowej branży druku 3D
 • Marzec 2015: organizacja pierwszej z całej serii konferencji poświęconych promocji druku 3D w przemyśle i edukacji
 • Kwiecień 2015: powstanie CD3D Sp. z o.o. - firmy wydawniczej i szkoleniowej
 • Marzec 2016: uruchomienie 3D Printing Center - anglojęzycznej wersji portalu Centrum Druku 3D
 • Styczeń 2019: CD3D tworzy SKAFFOSYS - pierwszą polską biodrukarkę 3D
 • Marzec 2020: Centrum Druku 3D współorganizuje ogólnopolską akcję produkcji przyłbic ochronnych dla medyków
 • Maj 2020: CD3D nawiązuje współpracę z chilijskim Copper3D i rozpoczyna produkcję innowacyjnych masek ochronnych z materiałów antybakteryjnych z nanocząsteczkami miedzi
 • Styczeń 2023: powstanie marki COLORISED
 • Maj 2023: światowa premiera portali COLORISED.pl i COLORISED.org
 • Wrzesień 2023: zmiana nazwy spółki z CD3D na COLORISED