COLORISED to portal branży wykończenia wnętrz, gdzie prezentowane są informacje, porady i inspiracje dla osób planujących remonty mieszkań, domów, biur, firm czy obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy wsparcie dla architektów i projektantów – jedną z kluczowych grup odbiorców, specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych wnętrz. A także wiedzę łączącą sufity napinane z wykończeniem.

Posiadamy ponad siedem lat doświadczenia w branży wykończeniowej, w obszarze sufitów napinanych. Posiadamy szerokie kontakty handlowe ze znakomitą większością firm instalacyjnych specjalizujących się w tym segmencie usług, zlokalizowanych w całej Polsce. Tym samym, mamy jedyną w swoim rodzaju ofertę współpracy z architektami i projektantami wnętrz. Opiera się ona na dwóch filarach. Darmowe szkolenia z sufitów napinanych – w tym sufitach napinanych z tkanin, stanowiących absolutną nowość na polskim rynku. A także możliwość łączenia z wyselekcjonowanymi wykonawcami, specjalizującymi się w tej dziedzinie.

Sufity napinane z tkanin

tkanina napinana

Sufity napinane z folii PVC to rozwiązanie od lat stosowane na wielu obiektach handlowych, instytucjonalnych. Jak również w prywatnych domach i mieszkaniach. Te z tkanin to z kolei najnowszy trend w branży wykończenia wnętrz. Tkaniny są łatwiejsze i szybsze w montażu, a także zdrowsze i ekologiczniejsze niż tradycyjne sufity napinane z folii PVC. Dodatkowo są niepalne lub samogasnące, co potwierdzają certyfikaty.

Sufity napinane z tkanin to najnowszy trend w branży wykończenia wnętrz w Europie Zachodniej. Klienci z Niemiec, Belgii, Holandii, Szwecji, Francji czy Wielkiej Brytanii coraz częściej rezygnują z sufitów napinanych z folii PVC na rzecz tkanin ponieważ:

  • są ekologiczne (tkanina zamiast plastiku)
  • są zdrowsze w użytkowaniu (najtańsze folie PVC importowane z Chin nie zawsze spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa)
  • są niepalne (typowe folie PVC topią się i płoną)
  • są dużo lepsze pod względem akustycznym
  • są przewiewne.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze sufitów i tkanin napinanych z tkanin. Nasza oferta obejmuje szkolenia, dostawy tkanin oraz akcesoriów montażowych (profile, uszczelki, maskownice, oświetlenie LED i specjalistyczne narzędzia), kontakty z firmami instalacyjnymi.

Wsparcie dla Architektów i Projektantów – jakiej współpracy możecie oczekiwać?

1. Szkolenia z produktów: sufity napinane i ściany napinane z tkanin i folii PVC; jest to godzinne szkolenie on-line, podczas którego dostarczamy najważniejszych informacji o tym co i jak można wykonać, jakich błędów unikać i jakie są koszty konkretnych rozwiązań; szkolenie jest bezpłatne; terminy ustalamy indywidualnie; szkolenie jest prowadzone za pośrednictwem platformy Google Meets, jakkolwiek istnieje możliwość spotkania w siedzibie naszej firmy w Łodzi, gdzie zaprezentujemy konkretne rozwiązania.

2. Kontakty do wykonawców: po szkoleniu dostarczamy kontakty do najlepszych instalatorów sufitów napinanych w Waszej okolicy, którzy przedstawią warunki współpracy na realizacjach przez was projektowanych. 

3. Możliwość prezentacji wykonanych projektów na portalu COLORISED – wykonane realizacje mogą zostać opisane na łamach naszego portalu, wskazując zarówno biuro projektowe jak i firmę wykonawczą; tworzenie artykułów nie ogranicza się tylko do opisywania nowo zrealizowanych projektów, ale chętnie opiszemy też Wasze wcześniejsze realizacje; jesteśmy portalem opisującym wykończenia wnętrz pod każdym kątem; jeżeli chcielibyście opublikować swoje dotychczasowe osiągnięcia – służymy pomocą.

4. Możliwość założenia wizytówki w BAZIE FIRM – oferujemy założenie bezpłatnej wizytówki w naszej BAZIE FIRM, gdzie zostaną zamieszczone Wasze dane kontaktowe, opis oferty oraz zdjęcia realizacji lub projektów; dzięki temu łatwiej dotrzecie zarówno do klientów indywidualnych jak i wykonawców zainteresowanych współpracą w okolicy.

logo colorised

Portal jest rozwijany nie tylko pod względem sufitów i ścian napinanych ale również innych elementów wykończenia wnętrz. Jeśli macie klienta który sobie wymarzył kwadratowe lampy w różowym kolorze, których nigdzie nie można kupić – my je wykonamy. Dodatkowo użyjemy do tego ekologicznych materiałów. Obsługujecie hotele lub restauracje, gdzie klient zażyczył sobie wykonanie ramek ochronnych na włączniki i gniazdka elektryczne z logo obiektu – my takie zrobimy. Specjalizujemy się w tworzeniu przedmiotów o niskim nakładzie, specjalnie pod projekty inwestora. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. 

info@colorised.pl
(+48) 733 566 778

author-avatar

Kim jest COLORISED

COLORISED - spółka technologiczna istniejąca od 2015 r. Wydawca portali internetowych, firma szkoleniowa oraz organizator targów i konferencji branżowych.

Pokrewne artykuły

Dodaj komentarz