sufity napinane szkolenia

Szkolenia z sufitów napinanych

Prowadzimy specjalistyczne szkolenia zawodowe w obszarze wykończenia wnętrz oraz innych dziedzin technicznych. Podczas szkoleń oprócz przekazywania wiedzy praktycznej kładziemy duży nacisk na biznesowy i handlowy wymiar pozyskiwanych  umiejętności, aby po ich zakończeniu uczestnicy byli gotowi do wdrażania jej w swojej codziennej pracy.

Szkolenia są prowadzone stacjonarnie w Łodzi, w specjalnie przystosowanej sali szkoleniowej, jednakże w wybranych przypadkach możliwe jest ich przeprowadzenie on-line (dotyczy tematów teoretycznych). Do dyspozycji posiadamy stanowiska szkoleniowo-warsztatowe do nauki montażu sufitów napinanych (z folii PVC i tkanin), nauki montażu profili aluminiowych i oświetlenia LED oraz duży warsztat produkcyjny.

Szkolenia prowadzi Marcin Kwapisz - były dyrektor handlowy w firmie Alteza - największym polskim producencie sufitów napinanych, który od 2017 r. przeszkolił ponad 2000 wykonawców i instalatorów.

UWAGA! Pracownicy firm, które mają wykupioną wizytówkę w naszej BAZIE FIRM mają prawo do rabatu na wszystkie usługi szkoleniowe. Dowiedz się jak założyć wizytówkę w BAZIE FIRM i korzystać z rabatów?

e-mail: szkolenia@colorised.pl
tel.: (+48) 733 566 778

Sufity napinane - lista szkoleń:

sufity napinane z tkanin
  • jedna osoba: 950,00 PLN netto
  • kolejna osoba: 750,00 PLN netto
  • zdobądź rabat!
  • jedna osoba: 2900,00 PLN netto
  • kolejna osoba: 1450,00 PLN netto
  • zdobądź rabat!

Aktualne terminy szkoleń są dostępne poniżej lub są ustalane indywidualnie z uczestnikami (dotyczy wyłącznie grup min. 5-osobowych).

LISTOPAD 2023:

ZAPISZ SIĘ:

e-mail: szkolenia@colorised.pl
tel.: (+48) 733 566 778