BAZA FIRM oferuje kompleksowe informacje o firmach działających w branży wykończenia wnętrz, remontów, instalacji oraz prac ogólnobudowlanych. Umożliwia wykonawcom reklamować i prezentować swoje usługi i zrealizowane projekty, natomiast klientom – szybkie odkrywanie wiarygodnych i kompetentnych specjalistów od remontów. Osoby korzystające z portalu mają możliwość łatwego przeszukiwania BAZY FIRM, korzystając z takich filtrów jak lokalizacja, obszar działalności czy zdjęcia z poprzednich realizacji.

Oprócz samej wizytówki, firmy mają możliwość przesyłania do redakcji portalu informacji prasowych na temat zrealizowanych projektów, nowości w ich ofercie, akcji promocyjnych, udziale w targach oraz wszelkich innych wydarzeń, którymi chcą się pochwalić przed światem. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm, które montują sufity napinane, ponieważ jest wciąż dość niszowy produkt na rynku i tego typu forma promocji pozwala im na dotarcie do nowego grona potencjalnych Klientów. Jest to również wartościowe dla samych użytkowników portalu, poszukujących nowych, inspirujących rozwiązań w zakresie wykańczania wnętrz.

Firmy które posiadają wizytówkę w BAZIE FIRM stają się partnerami portalu COLORISED i mogą korzystać z szeregu rabatów na usługi i produkty jakie są na nim oferowane.

Każda firma zarejestrowana w BAZIE FIRM otrzymuje:

Koszt wizytówki to 450,00 PLN netto / rok. Wszystkie szczegółowe informacje na temat jak ją założyć znajdują się pod tym adresem.

author-avatar

Kim jest COLORISED

COLORISED - spółka technologiczna istniejąca od 2015 r. Wydawca portali internetowych, firma szkoleniowa oraz organizator targów i konferencji branżowych.

Pokrewne artykuły

Dodaj komentarz